Підтримати проект
«План Маршалла» для України вже отримав чіткі обриси – Климпуш-Цинцадзе
Відео, 04.11.2017 11:07

«План Маршалла» для України вже отримав чіткі обриси для того, щоб стати реальністю. Литва дуже ретельно підготувала підґрунтя для того, щоб презентувати цей план і бути почутою іншими членами Європейського Союзу. Про це в ексклюзивному інтерв'ю «5 каналу» заявила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, інформує TrueUA.

«Безумовно, той факт, що Литва через свої зусилля і через дуже ретельну підготовку такого європейського плану для України, так званого «Плану Маршалла», підготувала підґрунтя для того, щоби могти його презентувати і бути почутою іншими членами Європейського Союзу. Це надзвичайно важливо. Разом з тим, ми мусимо розуміти, що це тільки початок шляху для того, щоби цей план отримав реальну підтримку у всіх партнерів, які би залучилися до інвестиційного плану у 5 млрд євро», – сказала вона.

Климпуш-Цинцадзе зауважила: «План отримав уже такі більш конкретизовані обриси зі структурою, з розумінням тих механізмів, які би мали бути засновані, з розумінням тих гравців, які би мали бути залучені для того, щоб план міг стати реальністю».

 

Відео, 04.11.2017 11:07