
Незабаром Україні накриє відчутне потепління. Позитивні зміни у погоді можуть відбутися вже наступного тижня.
Як повідомила народний синоптик Наталія Діденко, циклон, який приніс сніг та хуртовини вже завтра вдень залишить нашу територію.
"З 23 лютого в Україні очікується відчутне потепління", — спрогнозувала вона.
Найближчої ночі температура повітря на Півночі становитиме -9…-12°С. На решті території України очікується -4…-9°С, на Півдні та Закарпатті — близько 0°С.
Вдень 19 лютого максимальна температура повітря становитиме -2…-5°С, на Півночі — місцями до -7°С, у південній частині, на південному Заході та південному Сході буде -1…+3°С, у Криму прогріє до +4…+7°С.
"У південній частині, на Сході та подекуди в центральних областях очікується сильний вітер із штормовими поривами", — попередила Діденко.
Вдень у четвер повсюди буде без істотних опадів, лише на Сході та північному Сході сніжитиме.
У Києві 19 лютого вночі очікується сніг, вдень буде без опадів. Також прогнозують рвучкий вітер. Вночі стовпчики термометрів показуватимуть -10°С, вдень — -5°С.
Нагадаємо, за даними метеоролога Ігоря Кібальчича, в Україні впродовж кількох наступних днів прогнозується нестійка та волога погода, з коливаннями температури повітря та атмосферного тиску. Пройдуть опади різної інтенсивності у вигляді снігу та дощу.
Раніше в "Укргідрометцентрі" повідомляли, що в Україні у лютому очікується мінлива погода. Середня місячна температура повітря буде вищою за норму.