Поліція Фінляндії розслідує напад з ножем у Турку як імовірний теракт

19 СЕРПНЯ 2017 14:07

Скоєний у фінському місті Турку напад з ножем, який забрав життя двох людей, поліція розглядає як злочин із «терористичним наміром». Підозрюваний нападник - 18-річний марокканець, інформує TrueUA з посиланням на DW.

Напад у фінському місті Турку, що стався у п'ятницю, 18 серпня, розслідується як такий, що мав терористичне підґрунтя. Про це в суботу, 19 серпня, повідомили офіційно представники поліції Фінляндії. Напад класифікували як вбивство з «терористичним наміром» у двох випадках, та замах на вбивство у восьми інших випадках.

За даними поліції, затриманим нападником виявився 18-річний марокканець.

«Чоловік, якого зупинили пострілом у ногу під час нападу правоохоронці, затриманий і наразі перебуває в лікарні в відділені інтенсивної терапії. За даними фінських лікарів, крім затриманого зловмисника, інтенсивну медичну допомогу надають також ще двом постраждалим внаслідок нападу. Решта п'ятеро потерпілих від нападу, що отримали дещо легші ушкодження, перебувають на стаціонарному лікуванні»,  – йдеться у повідомлені.

Нагадаємо, в п'ятницю в Турку чоловік із ножем кинувся на перехожих. Результатом нападу стала загибель двох осіб та поранення сімох інших.

Згодом поліція повідомила, що розшукує інших можливих підозрюваних у причетності до атаки в Турку. Людей закликали уникати центральної частини міста.

З'ясувалося також, що загиблі внаслідок нападу - громадяни Фінляндії, а серед поранених - один громадянин Італії та двоє громадян Швеції.

Події, 19.08.2017 14:07