Підтримати проект
Політики США та ЗМІ розкритикували погрози Трампа в бік КНДР
09 СЕРПНЯ 2017 14:53

 

Представники Республіканської та Демократичної партій у Конгресі США, а також ЗМІ розкритикували заяви президента Дональда ТРАМПА щодо Північної Кореї. Про це повідомляє TrueUA з посиланням на СNN.  

Вони також застерігають від конфлікту з КНДР.  

Американські політики прокоментували новий виток ворожої риторики між Вашингтоном та Пхеньяном у середу, 9 серпня.   

Сенатор-республіканець Джон МАККЕЙН заявив, що сумнівається в здатності президента США Дональда ТРАМПА втілити в життя висловлені ним напередодні погрози щодо Пхеньяна.   

Про це сенатор заявив у ефірі радіостанції KTAR. «Я не впевнений, що президент ТРАМП готовий до дій», - сказав МАККЕЙН.   

МАККЕЙН також вважає, що не слід сприймати заяви президента всерйоз. «Це - типовий ТРАМП. Він схильний до перебільшень», - наголосив республіканець.  

Критика з боку демократів.  

Сенатор-демократ Чак ШУМЕР заявив, що Вашингтону слід поводитися з Пхеньяном «твердо», але "без поспіху».  

«Непродумана риторика - не досить вдала стратегія задля гарантування безпеки Америки», - сказав політик з Демократичної партії.

Сенаторка Даян ФАЙНСТАЙН у коментарі телеканалу CNN наголосила: «Своїми вкрай гучними заявами президент ТРАМП не допоможе розрядці ситуації».

До критики заяв ТРАМПА приєднався і член Комітету з закордонних справ Палати представників Конгресу США Еліот ЕНГЕЛЬ, котрий також належить до демократів. 

На погляд політика, своєю недоречною реакцією президент ТРАМП ставить під сумнів імідж США на світовій арені. 

Крім того, «хвороблива реакція президента натякає на те, що він розглядає можливість застосування ядерної зброї як відповідь на злісне зауваження північно-корейського диктатора», виснував політик. 

ЗМІ теж схвилювали заяви ТРАМПА. Провідні західні ЗМІ також гостро відреагували на висловлювання американського лідера. 

«Президент США ТРАМП своєю погрозою «вогнем» та «люттю» роздмухує й так небезпечний конфлікт з Північною Кореєю. Воєнна риторика провокує страх перед непередбачуваною ескалацією або небезпечною хибною оцінкою, які можуть спровокувати конфлікт з сотнями тисячами жертв на Корейському півострові». Washington Post застерігає, що «США та Росія мають тисячі атомних ракет, приведених у готовність».  

«Це означає, що вони можуть стартувати протягом хвилин після відповідного наказу президента. Вороги це знають. І якщо погрозу ТРАМПА про вогонь і лють американці можуть сприйняти як перебільшення, то інші можуть зрозуміти її зовсім по-іншому. Наслідком може бути прорахунок або, борони Боже, ненавмисний початок конфлікту, якого світ боїться з часу винаходу атомної бомби», - пише видання у Вашингтоні.  

Нагадаємо, Дональд ТРАМП пообіцяв Північній Кореї жорстку відповідь у разі нових погроз на адресу США.   

«Пхеньяну краще більше не погрожувати Сполученим Штатам. Інакше вони отримають у відповідь вогонь і лють, яких світ ніколи раніше не бачив», - наголосив американський президент.  

З початку року попри застереження з боку ООН, КНДР неодноразово проводила ракетні випробування.  

Наприкінці червня ТРАМП заявив, що у нього урвалося «стратегічне терпіння» щодо дій Північної Кореї.   

Однак в липні Пхеньян провів ще два тестових пуски міжконтинентальних балістичних ракет.  

Припускають, що ці ракети можуть досягати материкової частини Сполучених Штатів.   

Останні північнокорейські випробування відбулися 28 липня, а вже наступного дня США та Південна Корея провели спільні військові навчання.  

5 серпня Радбез ООН одностайно ухвалив нові санкції щодо Пхеньяна, які можуть обійтися Північній Кореї майже в мільярд доларів.

 

Політика, 09.08.2017 14:53