Прокуратура програла суд прикордонникам і відразу з'явився «приватний кордон»

18 ЖОВТНЯ 2017 10:48

12 жовтня 2017 року постановою Львівського апеляційного адміністративного суду прийнято рішення на користь Адміністрації Держприкордонслужби та Мукачівського прикордонного загону у справі про бездіяльності прикордонного відомства, де позивач був заступник прокурора Закарпатської області. А 13 жовтня військовий прокурор повідомив, що 150 кілометрів українського кордону з Угорщиною є приватними і являють собою звичайні земельні ділянки.

 «У березні 2016 року за позовом заступника прокурора Закарпатської області в інтересах держави до Мукачівського прикордонного загону Західного регіонального управління та Адміністрації Державної прикордонної служби України Закарпатським окружним адміністративним судом було відкрито провадження у справі про бездіяльності прикордонного відомства та зобов’язання вчинити певні дії. У липні 2017 року постановою Закарпатського окружного адміністративного суду позовні вимоги заступника прокурора Закарпатської області було задоволено. Але 12 жовтня 2017 року постановою Львівського апеляційного адміністративного суду було задоволено апеляційну скаргу Мукачівського прикордонного загону, скасовано постанову Закарпатського окружного адміністративного суду та прийнято нове рішення, яким в задоволенні позову заступника прокурора Закарпатської області відмовлено в повному обсязі. Рішення прийнято на користь Адміністрації Держприкордонслужби та Мукачівського прикордонного загону», – йдеться на сайті ДПСУ.

Як інформує TrueUA, прикордонне відомство раніше неодноразово повідомляли про проблему так званого «приватного кордону»  і як вони спільно з прокуратурою повертають їх у держвласність.

«На сьогоднішній день загалом на всіх ділянках кордону судові рішення на користь держави прийнято стосовно 51 ділянки. На розгляді перебуває ще майже 70 таких справ. Крім того органами охорони кордону ведеться переоформлення земельних ділянок, які вже відведені та використовуються прикордонним відомством», – йдеться у повідомлені прес-служби ДПСУ.

Події, 18.10.2017 10:48