Прокурор у справі Колмогорова не з’явився. Суд перенесено

02 ЛИСТОПАДА 2017 11:56

Сьогодні 2 листопада,  засідання у справі засудженого до 13 років ув’язнення учасника АТО, прикордонника Сергія Колмогорова не відбулося. Як повідомили в ефірі телеканалу Еспресо, суд перенесено на понеділок, 6 листопада, оскільки не з’явився прокурор, інформує TrueUA.

Нагадаємо, старший солдат Бердянського прикордонного загону Сергій Колмогоров, який неодноразово виконував бойові завдання у зоні проведення АТО, 9 вересня 2014 року чергував на блокпосту в районі Маріуполя. Під час несення служби,військовослужбовці помітили неподалік від берега моря автомобіль, який блимав фарами, подаючи якісь сигнали, а потім попрямував у бік блокпоста.

На вимогу зупинитися для перевірки документів водій лише натиснув на газ автомобіля і пішов на прорив. Попереджувальні постріли не зупинили порушника, швидкість транспортного засобу лише збільшилась.  Після цього був відкритий вогонь на ураження.

На жаль, пасажирка транспортного засобу загинула, а водій, уродженець Донецька, не постраждав. Пізніше, після кількох допитів, він виїхав до Росії.

Як з’ясувало слідство, вогонь по автомобілю одночасно вели дев’ять осіб. Але цивільний суд Маріуполя засудив лише прикордонника Сергія Колмогорова до 13 років ув’язнення. Апеляційний суд залишив вирок у силі.

Суспільство, 02.11.2017 11:56