Канал "Вишка". Джерело: detector.media

Пропагандистський YouTube-канал "Вишка" заблоковано

YouTube-канал "Вишка", який став прихистком так званих журналістів з колишньої обойми політика-зрадника Віктора Медведчука, заблоковано. Цей інформаційний ресурс продовжував відверту антиукраїнську риторику своїх попередників.

Про блокування YouTube-каналу повідомив Центр протидії дезінформації.

"Дякуємо всім, хто долучився до цієї роботи", — йдеться в повідомленні.

Блокування "Вишки"

Інфографіка: Центр протидії дезінформації

Як відомо, медіа-проект "Вишка" з’явився в січні цього року. Його ведучою стала Лана Шевчук. Вона в останні роки працювала на заборонених нині каналах: спочатку на NewsOne, потім була співведучою проекту "П’ятниця. Вечір" на каналі "Наш". Після повномасштабного вторгнення Шевчук також працювала на «Новини. Live».

Спілкувався з гостями на каналі "Вишка" ще один ведучий з обойми Медведчука Василь Апасов. "Вишка" стала своєрідним притулком і для спікерів, які раніше стабільно з’являлися на телеканалах "112", ZIK, "Перший незалежний", "Наш" і NewsOne.

Найчастішим гостем YouTube-каналу за січень-лютий став Дмитро Співак — колишній політик, телеведучий і прихильник "нейтралітету" та "перемовин". Крім нього, на "Вишці" можна було зустріти й інших проросійських коментаторів і фігурантів "Бази псевдосоціологів і прихованих піарників": Вадима Карасьова, Руслана Бортника, Святослава Піскуна, Андрія Єрмолаєва, Дмитра Корнейчука тощо.

Нагадаємо, декілька днів тому стало відомо, що соціальна мережа TikTok заблокувала 24 канали, які просували російську пропаганду. Серед них — акаунт проросійського активіста Остапа Стахіва зі Львова.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Політика, 24.04.2024 21:53