Підтримати проект
Рада ЄС продовжила санкції проти РФ за порушення суверенітету України
14 ВЕРЕСНЯ 2017 21:08

Рада Європейського Союзу затвердила рішення продовжити на шість місяців, до 15 березня 2018 року, санкції проти осіб і компаній, дії яких підривають територіальну цілісність, суверенітет і незалежність України, сказано в прес-релізі на сайті Ради ЄС.

Тим самим Рада ЄС затвердила рекомендацію Комітету постійних представників країн ЄС, узгоджену без обговорення 6 вересня, про чергове продовження індивідуальних обмежувальних заходів, інформує TrueUA. 

Рада ЄС також ухвалила своє рішення без обговорення. Зазначається, що термін дії чинних санкцій закінчується 15 вересня.

Санкції у вигляді заборони на в'їзд і заморожування активів застосовані до 149 осіб і 38 компаній. У попередньому списку, який був затверджений минулого разу, санкції були застосовані проти 153 чоловік і 40 компаній.

В Раді ЄС повідомили, що зі списку виключили четверо померлих людей і дві компанії, які перестали існувати в результаті злиття з іншими.

Рішення про це ще має бути оприлюднене в Офіційному журналі ЄС, після чого воно набуде чинності.

Як повідомляється, попереднє продовження санкцій відбулося 13 березня до 15 вересня цього року та стосувалося 150 чоловік та 37 організацій.

Нагадаємо, дані обмежувальні заходи були введені вперше в березні 2014 року.

Політика, 14.09.2017 21:08