1 140 день війни
Особовий склад
926 310
Танки
10 572
Артилерія
25 860
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 126
Крилаті ракети
3 123
Гелікоптери
335
БпЛА
31 917
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Вибухи на Дніпропетровщині під час ракетної атаки: з'явилися подробиці
Фото: Getty Images / Global Images Ukraine

Вибухи на Дніпропетровщині під час ракетної атаки: з'явилися подробиці

У вівторок, 26 грудня, окупанти атакували ракетами Дніпропетровську область. У місті близько 16:00 чули вибухи — це була робота протиповітряної оборони.

Про небезпеку ракетних ударів у Дніпропетровській області повідомляла прес-служба Повітряних сил Збройних сил України.

"Ракета на Дніпро", — попереджали місцевих мешканців українські військові.

Вони закликали всіх перейти в укриття, адже в регіоні було оголошено повітряну тривогу. Згодом у Повітряних силах повідомили про ще одну ракету, яка рухалася на обласний центр.

Місцеві мешканці інформували у соціальних мережах про вибухи. Вони уточнили, що їх чули в передмісті Дніпрі.

Пізніше Повітряне командування "Схід" повідомило, що у Дніпровському районі Дніпропетровської області було збито дві російські ракети Х-59.

Нагадаємо, що ввечері 24 грудня над Дніпропетровською областю Сили протиповітряної оборони знищили п'ять російських безпілотників. Внаслідок атаки відбулися руйнування. Зокрема, у Павлоградському районі уламки пошкодили господарське приміщення та навантажувач зерна.

25 грудня військові збили ворожу ракету Х-59 у Дніпропетровській області. За інформацією Повітряного командування "Схід", ворожу ціль ліквідували в Криворізькому районі.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама