1 138 день війни
Особовий склад
923 670
Танки
10 554
Артилерія
25 786
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 124
Крилаті ракети
3 123
Гелікоптери
335
БпЛА
31 846
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Ракетний удар у ніч на 1 травня: куди влучив ворог
Фото: ДТЕК

Ракетний удар у ніч на 1 травня: куди влучив ворог

Увечері 30 квітня та в ніч на 1 травня ворог завдав чергового масованого удару по Україні. Через обстріли окупантів є значні пошкодження мережевої інфраструктури у Дніпропетровській та Херсонській областях.

Про це повідомила прес-служба Міненерго.

Атаки рашистів знеструмили частину споживачів міста Дніпра та області. Також на Херсонщині через обстріл знеструмлено понад 11 тисяч абонентів у місті Херсон та 7,1 тисячі — в області. Повне усунення пошкоджень триватиме кілька діб.

"Енергетична інфраструктура щоденно потрапляє під обстріли окупантів у різних областях країни. Але наші енергетики намагаються повернути світло людям якомога швидше, часто ризикуючи власним життям та здоров’ям", — зазначив міністр енергетики України Герман Галущенко. 

Галущенко зауважив, що енергетики виконують роботи з відновлення постачання електроенергії цілодобово. Зокрема, за минулу добу заживлено понад сім тисяч абонентів на Донеччині та близько трьох тисяч — на Сумщині.

Нічна ракетна атака

Вночі у понеділок, 1 травня, в Україні було оголошено масштабну повітряну тривогу. Сирени розбудили українців близько 04:00. Повітряні цілі були зафіксовані у напрямках Дніпропетровської, Кіровоградської, Донецької, Київської, Сумської, Полтавської, Запорізької, Черкаської областей.

За даними Повітряних сил ЗС України, російські терористи атакували Україну з літаків стратегічної авіації. Загалом було випущено 18 крилатих ракет.

Нагадаємо, американські аналітики вважають, що російські загарбники застосовують нову тактику ракетних обстрілів, щоб ускладнити здатність української системи протиповітряної оборони виявляти повітряні цілі.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама