Рашисти атакували Київщину дронами і ракетами: є постраждалі
Фото ілюстративне. Джерело: ДСНС

Рашисти атакували Київщину дронами і ракетами: є постраждалі

Вночі 2 липня російські загарбники масовано атакували Київщину ударними дронами, а також балістичними та крилатими ракетами. В області є значні пошкодження.

Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник. За його словами, пошкодження фіксуються у декількох районах області.

Так, у Бучанському районі рятувальники спалахнули пожежі на складських приміщеннях та у приватному будинку. Також пошкоджено автомобіль. Крім того, поранення отримали троє чоловіків. Двоє постраждалих із діагнозами закрита черепно-мозкова травма, опіки тіла та рвані рани голови госпіталізовані до медичних закладів.

"Вони перебувають під наглядом лікарів та отримують усю необхідну медичну допомогу. Ще один чоловік отримав різані рани обличчя. Всю необхідну допомогу йому надали на місці", - додав посадовець.

У Броварському районі пошкоджено шість приватних будинків, будівлю гуртожитку та автомобіль. У Обухівському та Фастівському районах зазнали пошкоджень приватні будинки. У Вишгородському районі пошкоджено автомобіль.

Нагадаємо, у Києві після нічного обстрілу 2 липня виникли пожежі та руйнування цивільної інфраструктури й житлових будинків у декількох районах. Постраждали десятки людей. Також є загиблі. 

Зауважимо, 1 липня президент Володимир Зеленський попереджав, що росіяни готують черговий масований удар по Україні. За словами гаранта, російський диктатор Володимир Путін певний час вже готував цей масований удар по Україні.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X TrueUA - YouTube
Завантажити ще
Реклама