Один із заходів так званого "Російського студентського союзу". Джерело: росЗМІ

Рашисти на окупованих територіях використовують спорт як інструмент пропаганди

Окупаційна "влада" використовує спорт інструментом пропаганди. Це відбувається на тимчасово захоплених територіях України.

Про це повідомив Центр національного спротиву. Там зазначили, що спорт завжди був важливою частиною міжнародного іміджу будь-якої держави, засобом "м’якої сили". А для тоталітарних і авторитарних режимів він перетворився на зброю пропаганди власної ідеології.

"До прикладу, чемпіонат світу з футболу 1934 року та Олімпійські ігри 1936 року відіграли важливу роль у пропаганді італійських фашистів і німецьких нацистів. Гітлер і Муссоліні хотіли не лише зразково організувати та провести ці спортивні заходи, а й на весь світ показати переможні результати та "перевагу" своїх націй і політичних режимів над конкурентами", — пригадали в Центрі національного спротиву.

Не відставав від них і СРСР, який використовував спорт для пропаганди комуністичної ідеології та боротьби з "капіталістичним блоком" в часи холодної війни. Апогеєм цього протистояння стали літні Олімпійські ігри 1980 року в Москві, які бойкотували 65 держав на знак протесту проти радянської агресії в Афганістані.

"Саме цим шляхом продовжує йти й Росія. Створивши так званий "російський студентський спортивний союз", вона запускає свої "щупальця" на усі українські території, котрі встигла анексувати. Тому днями на Донеччині презентували такий "союз", який буде об’єднувати довкола себе молодих людей і промивати їм мізки своєю пропагандою величі та могутності. Як кажуть — усі методи прийнятні", — наголосили в Центрі національного спротиву.

Нагадаємо, керівник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор заявив, що до шкіл так званої "ЛНР" доставлено чергову порцію російської пропаганди. Відтепер педагоги мусять навчати дітей термінам зі "Словника основних термінів, що мають відношення до сфери державної політики щодо захисту традиційних російських духовно-моральних цінностей, культури та історичної пам’яті".

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Війна, 21.04.2024 16:19