1 150 день війни
Особовий склад
938 970
Танки
10 662
Артилерія
26 530
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 136
Крилаті ракети
3 145
Гелікоптери
335
БпЛА
33 065
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Рашисти ґвалтують дезертирів: на Запоріжжі окупанти облаштували катівню для своїх
Фото ілюстративне. Джерело: Нацполіція

Рашисти ґвалтують дезертирів: на Запоріжжі окупанти облаштували катівню для своїх

20:00 - 01.08.2023

Військові Російської Федерації катують своїх солдатів у Запорізькій області. В окупованому селі Розівка у підвалі одного з будинків рашисти влаштували катівню.

Про це повідомляють активісти партизанського руху "АТЕШ".

Під тортури потрапляють ті окупанти, які є дезертирами та відмовниками. Рашисти знущаються та ґвалтують своїх же військовослужбовців.

"Місцеві жителі кажуть, що постійно чути крики. Місце тортур: вул. Леніна, д. 39, с. Розівка, Запорізька область. Самоліквідація — гарна штука!" — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, наприкінці липня у тимчасово окупованому Криму пролунали потужні вибухи та було оголошено повітряну тривогу. Після гучних вибухів окупанти перекрили рух Керченським мостом. Крім того, після вибухів спалахнула пожежа на залізничній станції Елеваторна в селі Октябрське Красногвардійського району.

Рух "АТЕШ" заявляв, що зафіксовано "приліт" по нафтобазі рашистів у селі Октябрське. Згодом окупаційною "владою" було ухвалено рішення про евакуацію населення в радіусі п'яти кілометрів від місця події у пункти тимчасового розміщення. Також так званий "голова" тимчасово окупованого Криму Сергій Аксьонов наголосив, що рух на Кримській залізниці буде призупинено для "мінімізації ризиків".

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама