Фото: Офіс президента

Село Рижівка на Сумщині перебуває під контролем ЗСУ, — Зеленський

На сьогодні село Рижівка у Сумській області перебуває під контролем Збройних сил України. Проте ворог продовжує тероризувати диверсійно-розвідувальними групами на цьому напрямку.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський.

Очільник держави зазначив, що сьогодні заслухав доповіді головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського. Була обговорена ситуація на кожному з напрямків фронту.

"Наші сили повністю контролюють ситуацію.  Продовжується активність російських диверсійних груп. Їх знищують. І будуть знищувати. Що стосується села Рижівка, окупант спробував реалізувати там операцію пропагандистського характеру. Станом на ранок російський прапор у селі знищено, присутності окупанта немає", — наголосив Зеленський.

Водночас, як зауважив президент, на Харківщині тривають контрударні дії Сил оборони.

"Бачимо, які кроки планує ворог та яку передислокацію проводить. Будемо відповідати", — зауважив Зеленський.

Очільник держави додав, що найважча ситуація наразі на Донеччині. Проте Сили оборони України роблять усе для стабілізації та захисту наших позицій. Натомість на південних напрямках ситуація загалом без змін. 

"Дякую всім нашим солдатам, сержантам і молодшим офіцерам, які зараз у боях та на бойових постах і повністю реалізовують наші завдання в цій війні. Цей тиждень надзвичайно важливий для українських міжнародних позицій. Дипломатія, щоб досягати необхідних результатів, завжди повинна спиратися на ефективну силу. Саме тому зараз маємо вистояти проти будь-яких російських ударів та провокацій на фронті й у прикордонні. І маємо завдавати окупанту саме таких втрат, які наближають нашу українську перемогу на всіх рівнях", — додав гарант.

Нагадаємо, ввечері 9 червня російські пропагандистські медіа заявили про нібито "окупацію прикордонного села російськими військами". Крім того, у Telegram-каналі голови Чеченської республіки Рамзана Кадирова заявили, що російські військовослужбовці нібито "провели тактичні дії та звільнили від ворога черговий населений пункт".

Водночас голова Білопільської громади Юрій Зарко у коментарі "Суспільному" заявив, що у селі Рижівка Сумської області немає військ країни-агресорки. 

До того ж керівник "Центру протидії дезінформації" Андрій Коваленко наголосив, що фейковими заявами про нібито "захоплення" Рижівки у Сумській області війська країни-агресорки намагалися промацати оборону України.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Війна, 10.06.2024 12:35