Фото: губернатор Краснодарського краю РФ Веніамін Кондратьєв

Росія може змінити місця розташування паливних складів після атак БпЛА, — британська розвідка

Склади палива у РФ залишаються вразливими до атак. Саме через це Росії, ймовірно, доведеться змінювати систему постачання пального через регулярні удари по базах зберігання у прикордонних з Україною районах.

Про це повідомляють у Міністерстві оборони Великої Британії.

Розвідники зазначили, що останнім часом російські родовища палива в окупованій Україні та на російсько-українському кордоні залишаються особливо вразливими до атак. 

Один з останніх випадків зафіксували 3 травня на російському паливному складі у селищі Волна на материковій стороні Росії Керченської протоки, неподалік від Кримського мосту. Удар завдали із безпілотного літального апарату.

"Це повторює схему пошкоджень російських сховищ палива з початку року. Порушення роботи мережі зберігання та розподілу палива, ймовірно, змусить внести корективи в російські військові операції з дозаправки, щоб унеможливити удари", — кажуть розвідники.

На їхню думку, Росія може застосувати додаткові заходи захисту на місцях зберігання палива або використовувати інфраструктуру в менш загрозливих регіонах.


Фото: Міністерство оборони Великої Британії

Нагадаємо, 4 травня в Краснодарському краї РФ стався вибух на території Ільського нафтопереробного заводу. Пожежа спалахнула внаслідок попадання безпілотника. 

У суботу, 29 квітня у мікрорайоні Козача Бухта тимчасово окупованого Севастополя пролунали вибухи, після яких спалахнула масштабна пожежа. За словами представника окупаційної влади, причиною пожежі теж стала атака безпілотного літального апарату.

Відомо, що вночі 24 квітня виникла пожежа на нафтобазі в тимчасово окупованому місті Ровеньки Луганської області. У РФ вважають, що це сталося внаслідок атаки українського безпілотника. 

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Війна, 04.05.2023 10:45