
У п'ятницю, 1 травня, ворог атакував Житомирщину. Під удар ворожих безпілотників потрапив центр Житомира та інші населені пункти області.
Про це повідомив голова Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко. За його словами, пошкоджено нежитлове приміщення, спортивну та освітню інфраструктуру. На місцях ударів виникли пожежі.
Попередньо, постраждалих немає. Тривають відновлювальні роботи та відповідні слідчі дії.
"Дякуємо силам протиповітряної оборони та спеціальним службам за професіоналізм", — додав посадовець.
Зауважимо, 1 травня російські терористи серед білого дня масовано атакували Тернопіль. Під прицілом ворога були декілька районів міста. До того ж сьогодні під прицілом ворога було й місто Рівне. У місті зафіксовано руйнування.
Крім того, 1 травня зранку росіяни завдали ударів по інфраструктурі Харкова й області. За попередніми даними, окупанти застосували безпілотники, оснащені штучним інтелектом.
Нагадаємо, у ніч на 1 травня російські окупанти атакували Україну 210 ударними дронами типу Shahed (в тому числі реактивними), "Гербера", "Італмас" і безпілотниками інших типів. Сили оборони знешкодили 190 ворожих дронів.