1 134 день війни
Особовий склад
918 180
Танки
10 515
Артилерія
25 576
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 123
Крилаті ракети
3 123
Гелікоптери
335
БпЛА
31 505
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Скільки ППО потрібно Україні для повного захисту неба: дані ЗСУ
Фото: соцмережі

Скільки ППО потрібно Україні для повного захисту неба: дані ЗСУ

Для повного захисту неба над Україною ЗСУ потребують понад сто зенітних ракетних комплексів.

Про це повідомив командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук в коментарі журналісту Дмитру Комарову.

 "Щоб захистити всю державу, потрібно більше 100 ЗРК. Це завдання не одного року", — наголосив Олещук.

Крім того, у Повітряних силах зауважили, що попри те, що українські військові мають більше десятка пускових установок IRIS-T, найближчим часом очікуються ще додаткові постачання такої техніки.

"У нас більше десятка пускових установок IRIS-T і буде ще. Готуємо особовий склад, який поїде в Німеччину на навчання на IRIS-T. І ми цього місяця очікуємо ще пускові установки",  сказав командувач Повітряних сил Микола Олещук.

При цьому президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю Комарову розповів, що наша країна вже справді отримала від союзників "непогану кількість" систем протиповітряної оборони.

Нагадаємо, армія Російської Федерації продовжує зазнавати втрат на території України. Для поповнення військових з'єднань загарбники продовжують проводити приховану мобілізацію.

Додамо, потягом доби наша авіація завдала 14 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів. Також Сили оборони знищили один ударний гелікоптер Мі-24 та один БпЛА "Ланцет".

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама