Російські загарбники перевозять паливо з Новоросійська до окупованого Криму через Керченський міст. Втім, за останні тижні частота постачання пального знизилася.
Як повідомляє на своєму Telegram-каналі партизанський рух "Атеш", агенти ведуть постійне спостереження та відстежують обсяги й графік перевезень палива та військових вантажів держави-агресора.
Так, останніми тижнями партизани зафіксували зниження частоти підвезення палива. Це пов'язано з постійними та ефективними ударами Сил оборони України по нафтопереробних заводах та базах на російській території.
"Кожен такий удар послаблює економічний та військовий потенціал Росії, ускладнює постачання окупаційних військ та скорочує їх можливості вести загарбницьку війну. І це вже відчувають російські окупанти на полі бою", — наголосили партизани.
В "Атеш" зауважили, що керченський міст є критично важливим елементом логістики окупантів. Саме через нього держава-агресор перекидає паливо, техніку, боєприпаси та живу силу для своїх військ у Криму та на півдні України.
Водночас його знищення стане потужним ударом по постачанню армії окупантів, призведе до хаосу в їхній логістиці та прискорить звільнення українських територій.
"Для посилення контролю ми набираємо нових агентів у Новоросійську та Керчі. Чим більше інформації ми отримуємо, тим ближчий момент, коли Керченський міст перестане існувати", — зазначили в "Атеш".
Нагадаємо, раніше партизани повідомляли, що російські окупанти планують налагодити логістику і постачання своїх військ через Крим. Партизани виявили, що загарбники переміщують паливо по всій території окупованого півострова.