Тайвань повністю переходить на електромобілі

02 ГРУДНЯ 2017 18:36

На нещодавній прес-конференції міністр економіки Тайваню заявив, що влада планує в недалекому майбутньому повний перехід регіону на електромобілі. Про це повідомляє TrueUA з посиланням на ASIA.

Зазначається, що першими замінять мотоцикли - їх набагато більше, ніж машин, так як жителі Тайваню воліють мобільний транспорт через зручності паркування. Крім того, істотний відсоток мотоциклів зареєстрований на жителів провінцій, де інфраструктура, необхідна для використання електромобілів, поки не дуже розвинена. Мотоцикли ж часто можна швидко заряджати від звичайної електромережі. Місцеві компанії вже включилися в процес і почали розробляти економічні електробайкі для місцевого ринку.

Тайванська влада до 2040 року збираються ввести повну заборону на продаж транспорту з ДВС - це дозволить не тільки скоротити шкідливі викиди в атмосферу, а й простимулювати економіку.

На думку міністра, такий крок позитивно позначиться на розвитку індустрії і дозволить залучити в регіон нові високотехнологічні компанії. Точні терміни поки не позначені, але, згідно із заявами міністра, на електроцикли місцеві жителі будуть зобов'язані пересісти вже до 2030 року.

Технології, 02.12.2017 18:36