Тіллерсон і Лавров обговорили Україну та Сирію за зачиненими дверима

18 ВЕРЕСНЯ 2017 09:28

Держсекретар США Рекс Тіллерсон та міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров провели зустріч на полях сесії Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку, повідомляє TrueUA з посиланням на DW.

Після зустрічі, що відбулася в неділю, 17 вересня, в постійному представництві РФ в ООН, Тіллерсон поїхав, не зробивши жодних заяв журналістам, яких спочатку запросили для висвітлення відкриття переговорів, але попрохали піти ще до прибуття офіційних осіб США.

Офіційна представниця МЗС Росії Марія Захарова заявила журналістам, що темами переговорів Лаврова і Тіллерсона були питання Сирії та України.

«Сторони обговорили взаємодію щодо сирійської кризи та інші аспекти ситуації на Близькому Сході та на півночі Африки, а також хід реалізації Мінських домовленостей», - наводить Захаровa.

На запитання про те, як проходила зустріч, Захарова відповіла, що вона не була присутня в приміщенні, де велися переговори.

Пізніше речниця Держдепартаменту США Хезер Науерт поширила прес-реліз. У ньому йдеться про те, що Тіллерсон і Лавров «підтвердили зобов'язання своїх країн усувати конфліктні ситуації при проведенні військових операцій в Сирії, а також знижувати рівень насильства і забезпечити умови для просування переговорів щодо міжсирійського врегулювання в Женеві».

Світ, 18.09.2017 09:28