У 2017 році при спробі перетнути кордон США з Мексикою загинули 232 людини

05 СЕРПНЯ 2017 09:38

З початку поточного року при спробі перетнути кордон США з Мексикою загинули 232 людини, що на 17 відсотків більше, ніж роком раніше. Про це повідомляє TrueUA з посиланнями на UN.org та Міжнародну організацію з міграції (МОМ).

Загинули 50 мігрантів. Дев'ять тіл було виявлено біля берегів річки Рио-Гранде. Десять чоловік загинули після того, як провели декілька днів узаперті у в причепі вантажівки на 40-градусній жарі в техаському Сан-Антонио.

Ще 16 тіл було знайдено в різних районах штату Техас, 15 - в Арізоні.

При цьому, зазначається, що зростання смертності серед «нелегалів», що намагаються перетнути межу, сталося на тлі скорочення їх потоку.

У Міжнародній організації по міграції пояснюють це, в першу чергу, тим, що із-за сильних злив течія Рио-Гранде в нинішньому році незвично бурхливе.

В той же час, відмітив прес-секретар Міжнародної організації по міграції Джоэл МИЛЛМАН, випадок з мігрантами, загиблими в Сан-Антонио, є нетиповим для США.

«Зазвичай такого не відбувається в США. Після того, як мігранти перетинають межу, вони намагаються розбігтися в різні боки. Так їх важче знайти і затримати, - пояcнив МИЛЛМАН. - Такі випадки, як в Сан-Антонио, зазвичай відбуваються в інших регіонах світу, особливо в Латинській Америці, але не в Техасі.» 

Світ, 05.08.2017 09:38