У неділю, 25 травня, у Бєлгородській області країни-агресорки Росії поїзд підірвався на вибухівці. Пошкоджено контактну мережу залізничної колії.
Про це повідомив губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков. За його словами, інцидент трапився у Новооскільському окрузі.
"За попередньою інформацією, залізничний потяг наїхав на вибуховий пристрій, закладений під рейками. У результаті стався вибух", — йдеться в повідомленні.
Російський посадовець зазначив, що внаслідок вибуху нібито ніхто не постраждав. Водночас пошкоджено контактну мережу залізничної колії. Відтак, рух поїздів тимчасово призупинено.
"На місці працюють усі оперативні служби. Інформація уточнюється", — додав він.
Нагадаємо, раніше у Смоленській області Росії партизани організували диверсію на залізниці. Було знищено релейну шафу на залізничному полотні, яке використовувалося окупантами для постачання озброєння та техніки до російсько-українського кордону поблизу Сумської та Чернігівської областей.
Також у місті Саратов партизани провели операцію щодо виведення з ладу трансформаторної підстанції. Внаслідок операції було повністю порушено електропостачання двох базових станцій стільникового зв'язку.