
У центрі Дніпра стався конфлікт між групою чоловіків. Сварка закінчилася стріляниною.
Про це повідомила поліція Дніпропетровської області. Зазначається, що поліція відкрила кримінальне провадження за фактом хуліганських дій на центральній вулиці міста.
За попередньою інформацією, між групою громадян виник конфлікт, під час якого один із чоловіків отримав тілесні ушкодження. Також, один з учасників здійснив постріли зі зброї, внаслідок стрілянини ніхто не постраждав.
"На місці працювала слідчо-оперативна група відділу поліції № 4 Дніпровського районного управління поліції № 1. Всіх учасників події встановлено, з ними працюють правоохоронці. Слідчі кваліфікують подію за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Триває слідство", — додали у поліції.
Нагадаємо, 29 травня у Хмельницькій області поліцейські затримали чоловіка, який відкрив стрілянину з пневматичної зброї. Внаслідок цього поранення отримала одна людина.
15 травня на Хмельниччині водій стріляв у поліцейських під час перевірки документів. Один правоохоронець загинув. Стрілянина сталася в селі Терлівка Летичівської територіальної громади.