У понеділок, 18 грудня, президент України Володимир Зеленський презентував філантропу, фермеру, бізнесмену та засновнику благодійного фонду The Howard G. Buffett Говарду Баффету табличку з його ім'ям. Її відкрили на Алеї сміливості в Києві.
Про це гарант повідомив на своїй сторінці у Telegram.
"Алея сміливості. Ім'я Говарда Баффета серед імен лідерів, які поруч з Україною з перших днів повномасштабного вторгнення Росії", — заявив глава держави.
За словами Зеленського, американський підприємець і філантроп Говард Баффет неодноразово приїжджав в Україну, для того, щоб допомагати нашим людям та країні.
"Підтримка процесу розмінування нашої землі дуже цінна. Дякуємо за підтримку України!" — додав президент.
Своєю чергою, Говард Баффет розповів президенту про заходи, заплановані в межах його поточного візиту в Україну, та зустріч із першою леді, за ініціативою якої він реалізує низку проектів. Благодійник подякував за відзначення його роботи й запевнив, що й надалі буде з українським народом.
У 2022 році фонд The Howard G. Buffett витратив в Україні на благодійні проекти майже 150 мільйонів доларів. У 2023 році сума допомоги сягне близько 360 мільйонів доларів.
Основні проєкти фонду: будівництво фабрик-кухонь у Бучі та Лозовій, поліційних відділень у Бородянці, Ізюмі та кінологічного центру в Бучі; підтримка ДСНС обладнанням для розмінування (машинами, дронами, екіпіруванням); допомога з розслідуванням воєнних злочинів, а саме – передача кількох десятків машин для визначення ДНК.
Також Говард Баффет надає допомогу фермерам через створений в Україні фонд Victory Harvest: безкоштовно передає комбайни, трактори, обладнання, насіння й добрива. Підприємець профінансував створення Superhumans Center, закупівлю транспорту й сучасних травматологічних комплектів, життєво необхідних на передовій.
Нагадаємо, наприкінці листопада "Укрзалізниця" запустила новий потяг, у якому є справжня кухня. Він їздить з Києва до Харкова та Ізюму. Компанія запустила соціальний проект під назвою Food Train, який реалізовано разом з Фондом Говарда Баффета. Поїзд з кухнею може автономно працювати п'ять-сім днів, а обладнання поїзда дозволяє готувати повноцінні страви: супи, каші, салати, мʼясо тощо.
Підписуйтеся на нас в Telegram , щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими