1 241 день війни
Особовий склад
1 039 830
Танки
11 032
Артилерія
30 485
Літаки
421
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 197
Крилаті ракети
3 491
Гелікоптери
340
БпЛА
46 549
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
У Києві та області відбудуться військові навчання: чого очікувати мешканцям
Фото: Олександр Павлюк. Джерело: Київська обласна військова адміністрація

У Києві та області відбудуться військові навчання: чого очікувати мешканцям

У Києві та області у середу, 5 червня, розпочнуться військові навчання. Вони триватимуть тиждень та завершаться 13 червня 2024 року.

Про це повідомив командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

"У період з 5 по 13 червня в межах міста Києва та області будуть проведені командно-штабні навчання з військовими частинами (підрозділами) угруповання сил і засобів оборони міста Київ", — попередив він.

За його словами, під час навчань відбудуться практичні дії із залученням особового складу, військової техніки та озброєння всіх наземних, річкових, протиповітряних та протидиверсійних підрозділів.

Метою навчань є відпрацювання бойових та спеціальних завдань оборонної операції в умовах активного застосування противником всього спектру наступального озброєння та дій ворожих диверсійно-розвідувальних груп.

"У зв'язку з проведенням навчань будуть здійснюватися переміщення особового складу та рух важкої техніки. Просимо зберігати спокій та нагадуємо про заходи інформаційної гігієни та заборону на фото, відеозйомки пересування наших військ", — наголосив Павлюк.

Нагадаємо, 27 травня у Білорусі розпочалися спільні з Росією навчання Військово-повітряних сил та протиповітряної оборони. Вони тривали п'ять днів.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама