1 141 день війни
Особовий склад
927 580
Танки
10 576
Артилерія
25 912
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 127
Крилаті ракети
3 123
Гелікоптери
335
БпЛА
31 973
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
У Росії влаштували суд над полоненими азовцями, — АР (фото)
Фото: АР

У Росії влаштували "суд" над полоненими "азовцями", — АР (фото)

10:44 - 15.06.2023

У середу, 14 червня, на півдні Росії відбувся так званий "суд" над понад 20 українськими військовополоненими. На лаві підсудних — солдати батальйону "Азов", які воювали із російськими військами в порту Маріуполя, а в травні 2022 року потрапили у ворожий полон.

Про це пише The Associated Press.

Відзначимо, російська влада визнала батальйон "Азов" терористичним угрупованням. Підсудних звинувачують у причетності до терористичної організації та участі в акціях з повалення російської влади в Донецькій області — так званої "ДНР".

Рашисти готуються визнати військовополонених винними й призначити їм від 15 років до довічного ув'язнення.

"Із 24 осіб, яким висунуто звинувачення, двоє були обміняні на російських військовополонених у рамках обміну полоненими. Із решти 22 обвинувачених, які постали перед судом, вісім — жінки, які нібито працювали кухарями в батальйоні "Азов", — пише видання. 

Повідомляється, що наступне "засідання" над полоненими "азовцями" відбудеться 28 червня.

Нагадаємо, 11 червня відбувся черговий великий обмін полоненимиДодому повернулося 95 наших захисників. Додому вдалося повернути оборонців, які знаходилися в полоні у ПВК "Вагнера" та підрозділу "Ахмат". Серед звільнених українців троє мали статус "пошук особи". Крім того, четверо військових повернулися з важкими пораненнями. 

Згодом Служба безпеки України показала щемливе відео повернення українських військовополонених на рідну землю.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама