У Rozetka заявили про найбільші збитки за всю історію існування після атак РФ
Фото: Rozetka / Facebook

У Rozetka заявили про найбільші збитки за всю історію існування після атак РФ

Співзасновник Rozetka Владислав Чечоткін заявив, що компанія зазнала найбільших прямих збитків за всю історію свого існування через російські удари по складах. Втрати вже сягають мільярдів гривень.

Про це він повідомив в етері телемарафону. За словами Чечоткіна, остаточний розмір збитків ще підраховують, однак уже зараз зрозуміло, що вони стали рекордними для компанії.

"Прямі збитки сягають мільярдів гривень. Точніше ми ще не порахували, але дуже-дуже багато. Це найбільші втрати за нашу історію", — зазначив співзасновник Rozetka.

Водночас він наголосив, що бізнесу, який постраждав від російських атак, необхідна додаткова підтримка з боку держави. Серед можливих механізмів допомоги:

  • доступніше страхування воєнних ризиків із більшими страховими сумами;
  • податкові пільги на період відновлення пошкоджених об'єктів;
  • пільгове кредитування для постраждалих підприємств.

Окремо співзасновник Rozetka закликав спростити правила, які регулюють використання приватної протиповітряної оборони. На його думку, чинні вимоги є надто складними, через що бізнес фактично позбавлений можливості самостійно захищати свої об'єкти від повітряних атак.

Нагадаємо, 1 серпня рашисти вдарили по складу компанії Rozetka. Тоді на території працювало 270 людей. Одна людина загинула, а ще семеро — отримали поранення.

Також 2 серпня російські загарбники знову атакували склад маркетплейсу Rozetka, який розташований у Броварах Київської області. У склад поцілили одразу два ударні дрони типу "Шахед". 

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X TrueUA - YouTube
Завантажити ще
Реклама