
Цього року у жовтні найбільше нових легкових авто в Україні придбали у столиці, Київській, Дніпропетровській, Харківській та Одеській областях.
Як повідомляє "Укравтопром", ці регіональні ринки забезпечили 60% жовтневих продажів нових легковиків.
Загалом статистика щодо купівлі нових автівок за жовтень має такий вигляд:
Згідно з дослідженням, бестселером місяця на ринку нових авто Києва став кросовер Toyota RAV-4. У Київській області та на Дніпропетровщині — частіше купували Volkswagen ID.UNYX. Найбільшим попитом у мешканців Харківської та Одеської областях користувалося авто від китайського автовиробника BYD Song Plus.
Нагадаємо, з 1 листопада в українських населених пунктах діє "зимовий режим" швидкості. Тепер на відрізках із відповідними дорожніми знаками встановили обмеження до 50 км/год. Традиційно цей режим триватиме до 1 квітня.
Раніше стало відомо, що в Україні заборонили мити й ремонтувати автомобілі у громадських місцях. За це передбачено покарання у вигляді штрафу до 1360 гривень.
Також повідомлялось, що водії можуть отримати штраф за "неправильний" прогрів авто. Йдеться про те, що водій має бути пристебнутий паском безпеки, навіть якщо машина стоїть на місці.