1 223 день війни
Особовий склад
1 020 010
Танки
10 980
Артилерія
29 718
Літаки
420
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 190
Крилаті ракети
3 436
Гелікоптери
340
БпЛА
42 796
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Україна і Азербайджан обмінялися досвідом у сфері прикордонної безпеки

Україна і Азербайджан обмінялися досвідом у сфері прикордонної безпеки

09:20 - 24.01.2018

Голова Держприкордонслужби Петро Цигикал провів зустріч з своїм колегою із Азербайджанської республіки Ельчіном Гулієвим, де учасники обговорили актуальні питання взаємодії та співробітництва. Про це написав очільник прикордонного відомства Петро Цигикал, передає TrueUA.

«Для делегації прикордонної служби Азейбарджану в першу чергу були цікаві питання забезпечення прикордонної безпеки в умовах гібридної війни та використання технічних засобів в охороні державного кордону. Деталі цієї тематики ми обговорили в навчальному центрі Держприкордонслужби у Оршанці», – зазначив Петро Цигикал.

Також він додав, що вони домовилися розширювати спектр питань протидії транскордонній злочинності і тероризму та поглибити обмін досвідом у сфері прикордонної безпеки.

 «Вепвнений, що започаткування активної двосторонньої співпраці у сфері підготовки персоналу матиме виключно позитивний вплив на розвиток прикордонних відомств України та Азербайджану», – наголосив очільник прикордонного відомства України.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама