Українські веслувальники здобули п'ять нагород на світовій першості U-23 в Румунії

31 ЛИПНЯ 2017 17:02

Цими вихідними в румунському місті Пітешту завершився чемпіонат світу серед юніорів та молоді до 23 років з веслування на байдарках та каное. За підсумками змагань в активі молодіжної «синьо-жовтої» збірної п'ять високих нагород. Про це інформує TrueUA з посиланнями на Міністерство молоді і спорту

«Байдарочник Олег КУХАРИК здобув перемогу в змаганнях одиночок на дистанції 500 м. Миколаївський спортсмен зумів випередити свого головного конкурента в цьому сезоні бельгійця Артура ПЕТЕРСА на півкорпусу – 1.37,736 проти 1.38,444.», – йдеться у повідомлені.

Крім того, зазначається, що українська байдарка-двійка Юрій Вандюк-Андрій Рибачок двічі підіймалася на третю сходинку п'єдесталу. Вандюк-Рибачок фінішували третіми на дистанції 500 та 1000 м.

Також нагороди наші співвітчизники мають і в каное. Бронзовою призеркою першості на дистанції 1000 м стала Юлія КОЛЕСНИК, а Денис ФІЛАТОВ здобув срібло серед юніорів на короткій воді, ставши другим на дистанції 200 м.

Спорт, 31.07.2017 17:02