Українського футболіста визнали найкращим гравцем чвертьфіналу Кубка англійської ліги (фото)

Півзахисник "Челсі" та збірної України Михайло Мудрик отримав нагороду найкращого гравця 1/4 фіналу Кубка англійської ліги. Футболіст відмінно проявив себе у матчі з "Ньюкаслом".

Про це повідомляє Кубок англійської ліги.

У матчі з "Ньюкаслом" (1:1, пенальті — 4:2) Михайло на 90-й хвилині зрівняв рахунок та реалізував свій 11-метровий удар у післяматчевій серії пенальті. У поточному сезоні в активі Мудрика чотири голи та один гольовий пас у 20 матчах.

У рамках півфіналу Кубка англійської ліги "Челсі" зіграє проти "Мідлсбро". Перший матч пройде у вівторок, 9 січня. Другий — 23 числа цього ж місяця.

Раніше повідомлялось, що лондонський "Челсі" не веде жодних перемовин щодо підписання хавбека "Наполі" Хвічі Кварацхелії або іншого лівого вінгера. Головний тренер команди довіряє гравцю збірної України Михайлу Мудрику.

Спорт, 08.01.2024 23:12