Уночі рашисти атакували п’ять АЗС на Дніпропетровщині: є загибла та поранені (фото)
Наслідки обстрілу. Джерело: Дніпропетровська ОВА

Уночі рашисти атакували п’ять АЗС на Дніпропетровщині: є загибла та поранені (фото)

У ніч на середу, 1 липня, російські загарбники атакували п’ять автозаправних станцій у Дніпропетровській області. Внаслідок цього загинула жінка, ще троє людей отримали поранення.

Про це повідомив начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Олександр Ганжа.

"Одна жінка загинула, троє людей поранені. Ворог упродовж ночі атакував п’ять АЗС області", — констатував він.

За його словами, одна з поранених перебуває в лікарні, дві жінки після надання медичної допомоги лікуються амбулаторно. Всюди пошкоджене обладнання. Зайнялися пожежі.

Наслідки обстрілу АЗС

Окрім того, очільник військової адміністрації Дінпропетровщини поінформував, що 11 ударних безпілотників ворога збили цієї ночі українські сили ППО в небі над областю.

Він також зауважив, що понад 20 разів ворог атакував три райони безпілотниками й артилерією. 

Під ударами перебували Дніпро, Петриківська та Слобожанська громади. Понівечені заправки й автомобілі. Загинула 43-річна жінка. У стані середньої важкості госпіталізована 35-річна вагітна жінка. Ще дві жінки 49 та 71 років лікуватимуться амбулаторно.

У Синельниківському районі противник завдав удару по Українській, Миколаївській, Шахтарській, Васильківській і Петропавлівській громадах. Понівечені підприємства, Будинок культури, адміністративна будівля, меморіал, гімназія, магазини та заправка.

На Нікопольщині потерпали Нікополь і Покровська громада.

Нагадаємо, що вчора російські загарбники завдали удару дроном по електровозу в Дніпропетровській області. Постраждалих не фіксували. Через інцидент відбувалися затримки та зміни у графіку руху окремих приміських поїздів.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X TrueUA - YouTube
Завантажити ще
Реклама