Підтримати проект
Уряд Японії виділив 2,8 млн доларів на проекти ООН на сході України
Економіка, 18.05.2019 09:38

Уряд Японії виділив 2,8 млн доларів США на виконання проектів установ системи ООН, пов'язаних з наданням гуманітарної допомоги та відновленням районів, постраждалих в результаті конфлікту на сході України, повідомляє UN.

«З 2015 року за фінансової підтримки уряду Японії в рамках програм ООН була проведена реконструкція понад 30 об'єктів соціально-економічної інфраструктури в Луганській і Донецькій областях, відремонтовано мости, насосні станції, лікарні та поліклініки, реабілітаційні центри і школи», - розповіла Координатор системи ООН в Києві Оснат Лубрані. Вона додала, що частина коштів, наданих Японією, була використана для розвитку підприємницької діяльності та зміцнення сектора освіти. 

Фінансова допомога, яка буде надана в 2019 році, буде використана для проведення професійних тренінгів для жителів України, які постраждали від конфлікту, в тому числі внутрішньо переміщених осіб. Частина суми піде на підтримку малого бізнесу, а також на ремонт житла для людей, які проживають уздовж лінії зіткнення.

 Правозахисники ООН неодноразово висловлювали стурбованість з приводу важких наслідків збройного конфлікту для п'яти мільйонів українців, в тому числі, жителів ізольованих сіл уздовж лінії зіткнення.

З 2014 року в ході конфлікту на сході України було вбито, щонайменше, 3320 осіб. Ще близько дев'яти тисяч отримали поранення.

Економіка, 18.05.2019 09:38