1 248 день війни
Особовий склад
1 047 250
Танки
11 049
Артилерія
30 777
Літаки
421
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 201
Крилаті ракети
3 535
Гелікоптери
340
БпЛА
47 834
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Усик відреагував на завершення кар'єри Ломаченка: які слова спрямував своєму куму (відео)
Фото: Instagram lomus.official

Усик відреагував на завершення кар'єри Ломаченка: які слова спрямував своєму куму (відео)

Український боксер Олександр Усик, який володіє чемпіонськими поясами у надважкій вазі за версіями WBC, WBO, WBA та IBO, відреагував на рішення Василя Ломаченка завершити професійну кар’єру. Він "повісив рукавички на цвях" у віці 37 років.

Відповідне повідомлення Усик опублікував на своїй сторінці в Instagram. 

"Дякую тобі за твій шлях, твою самовідданість і твою велич. Ти один із найвидатніших спортсменів, яких коли-небудь бачив світ спорту. Не тільки в боксі — у спорті, і крапка", — йдеться у повідомленні. 

Усик також наголосив, що аматорська спадщина Ломаченка не має собі рівних. 

"Дві золоті олімпійські медалі. Близько 400 перемог. Майстер руху, часу та точності. А на професійному ринзі ти знову увійшов в історію — ставши чемпіоном світу в трьох дивізіонах, зробивши те, що багато хто вважав неможливим, і зробивши це зі стилем, класом та інтелектом", — пише Олександр. 

Усик заявив, що Ломаченко надихнув мільйони, змінив гру та встановив новий стандарт. 

"Я пишаюся тим, що можу називати тебе своїм другом, товаришем по команді, братом. Твоя спадщина буде жити ще багато-багато років. В серцях бійців. У головах уболівальників. В підручниках з історії боксу. Вітаю з легендарною кар'єрою", — додав Олександр Усик. 

 Цікаво, що опублікувавши свій пост, Олександр вимкнув можливість коментувати це звернення до Ломаченка.

Як відомо, впродовж кар'єри Василь Ломаченко також володів титулами чемпіона світу в напівлегкій вазі за версією WBO (2014-2016), у другій напівлегкій вазі за версією WBO (2016-2018) і в легкій вазі за версіями WBA (2018-2020), WBO (2018-2020, 2019).

Через свою неоднозначну позицію — підтримку російської церкви та відсутність прихильності до України — боксер останнім часом втратив популярність серед українців.

Нагадаємо, 10 травня керівник американської боксерської промоутерської компанії Top Rank Боб Арум повідомив, що чемпіон за версіями IBF та IBO у легкій вазі Василь Ломаченко нещодавно втретє став батьком.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама