В Англії усунули від роботи арбітра, який вдарив футболіста "Ліверпуля" (відео)

Комітет арбітрів Прем'єр-ліги Англії усунув асистента арбітра Константіна Хацидакіса від роботи. Після першого тайму матчу "Ліверпуль" — "Арсенал" він відмахнувся від гравця ліверпульців Енді Робертсона.

Про це повідомляє Комітет арбітрів АПЛ.

Футболіст "Ліверпуля" після свистка на перерву щось активно пояснював Хацидакісу. У відповідь арбітр відмахнувся, вдаривши гравця ліктем у підборіддя.

Головний арбітр не бачив цього моменту, але показав Енді Робертсону жовту картку.

Нагадаємо, у матчі першого туру другого етапу Першої ліги між житомирським "Поліссям" і запорізьким "Металургом" (1:2) стався скандал. Один з футболістів штовхнув в спину жінку-арбітра Софію Причину.

Спорт, 10.04.2023 15:27