В Одесі чоловік влаштував стрілянину: деталі інциденту
Фото: Нацполіція

В Одесі чоловік влаштував стрілянину: деталі інциденту

У суботу, 28 березня, в Одесі сталася стрілянина. Правоохоронці затримали озброєного чоловіка.

Про це повідомила поліція Одеської області. За даними слідства, інцидент трапився на вулиці Архітекторська.

"Сьогодні до поліції надійшло повідомлення про чоловіка, який перебуває на вулиці Архітекторська з предметами, схожими на зброю", — йдеться у повідомленні.

Під час прибуття правоохоронців на місце події в руках чоловіка була граната та вогнепальна зброя. Він здійснив кілька пострілів угору, а також пролунав вибух. Попередньо, потерпілих нема.

В Одесі чоловік влаштував стрілянину

До того ж на місце прибули патрульні поліцейські, спецпризначенці підрозділу КОРД та батальйону поліції особливого призначення, а також інші екстрені служби. Фігуранта затримано.

"Територію події обмежено, правоохоронці забезпечують безпеку громадян. Поліція закликає не наближатися до місця події", — додали у поліції.

В Одесі чоловік влаштував стрілянину

Нагадаємо, 19 березня у Слов'янську Донецької області чоловік напав на поліцейського. Зловмисником виявився 50-річний раніше судимий мешканець Слов’янська.

До того ж 17 березня на Хмельниччині чоловік відкрив стрілянину по будинку через конфлікт із колишньою дівчиною — його вже затримали.

Також у Шостці, що на Сумщині, 16 березня пізно ввечері стався смертельний конфлікт між двома незнайомими чоловіками. Зокрема, біля одного з магазинів між 21-річним та 32-річним чоловіками виникла словесна перепалка. Старший із них перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X TrueUA - YouTube
Завантажити ще
Реклама