В Одесі затримали жінку, яка викинула новонароджену дитину з вікна гуртожитку: скільки років тюрми їй світить
Фото: Нацполіція

В Одесі затримали жінку, яка викинула новонароджену дитину з вікна гуртожитку: скільки років тюрми їй "світить"

В Одесі правоохоронці затримали жінку, яка викинула своє новонароджене немовля з вікна гуртожитку. Дитина загинула від отриманих травм.

Про це повідомило Головне управління Національної поліції в Одеській області. За даними слідства, матір померлої дитини — 39-річна жінка з сусідньої області.

Вона, перебуваючи в кімнаті гуртожитку на шостому поверсі, де проживав її співмешканець, після вживання алкоголю народила донечку та одразу ж викинула її з вікна на вулицю. Після скоєного жінка намагалась приховати сліди злочину.

Правоохоронці відзначили, що дитина народилася живою, а загинула від отриманих травм унаслідок падіння з висоти. Горе-матір затримали. Наразі вона перебуває у пологовому будинку під наглядом лікарів та поліцейських. За скоєне їй загрожу є до п'яти років тюрми.

"Її дії кваліфіковано за ст. 117 Кримінального кодексу України. Йдеться про умисне вбивство матірʼю своєї новонародженої дитини відразу після пологів. Згідно з чинним законодавством, максимальне покарання за цей злочин – позбавлення волі на строк до пʼяти років. Нині вирішується питання щодо повідомлення фігурантці про підозру та обрання запобіжного заходу. У рамках досудового розслідування буде проведено низку судових експертиз, у тому числі судово-психіатричну, яка визначить осудність жінки", — додали у поліції.

Нагадаємо, раніше в Івано-Франківській області суд призначив два з половиною роки в'язниці 41-річній жінці, яка викинула свою новонароджену дитину у криницю.

Також на Київщині горе-батьки покинули власне немовля прямісінько на вулиці. Одразу після пологів, які відбулися вдома, вони поклали дитину у сумку та буквально викинули її.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама