1 141 день війни
Особовий склад
927 580
Танки
10 576
Артилерія
25 912
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 127
Крилаті ракети
3 123
Гелікоптери
335
БпЛА
31 973
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
В окупованому Криму знову гучно: місцеві повідомляють про серію вибухів
Фото ілюстративне. Джерело: соцмережі

В окупованому Криму знову гучно: місцеві повідомляють про серію вибухів

У ніч на суботу, 8 червня, у тимчасово окупованих Балаклаві та Севастополі пролунали вибухи. Перед цим місцевих мешканців попереджали про загрозу атак ударних безпілотників.

Про це повідомляють Telegram-канали "Крымський ветер", "НП/Севастополь".

Інформація про те, що дрони перебувають над акваторією Азовського моря, з'явилася 7 червня о 23:30. Вже о 1:53 суботи Telegram-канали із посиланням на місцевих повідомив про гучний вибух у Балаклаві -- у районі ТЕС. Також з'явилася інформація про вибух, який було чути у всіх районах Севастополя.

"Джерело повідомляє, що погано стало якомусь кораблю", -- йдеться у повідомленні каналу "Крымський ветер". Там додали пізніше, що вибух у морі був у районі Стрілецької бухти.

Також вказується, що перед вибухом пролунали черги з великокаліберної зброї.

Нагадаємо, вдень у червня у тимчасово окупованому Криму також гриміли потужні вибухи. Їх було чути в Алушті, Феодосії, Судаку, Кіровську, Радянському та Нижньогірському.

Також відомо, що вночі 7 червня в окупованому Криму були уражені дві радіолокаційні станції росіян. Внаслідок удару було поранено одного російського військового. 

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама