
У п'ятницю, 31 липня, на території полігону однієї з військових частин у Хмельницькій області сталася надзвичайна подія, унаслідок якої відбувся вибух із подальшою детонацією.
Про це повідомили на офіційній сторінці Сил спеціальних операцій Збройних сил України.
Наразі обставини та причини події встановлюються. На місці працюють відповідні служби, тривають першочергові заходи з ліквідації наслідків.
"Інформація про постраждалих та загиблих уточнюється", — зазначили військові.
Додаткову інформацію обіцяють повідомити після завершення першочергових заходів.
Раніше голова Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Тюрін повідомляв, що у Хмельницькому пролунали вибухи. Однак повітряна тривога у місті не оголошувалася.
Варто зауважити, що вдень 24 липня Росія запустила балістичні ракети у виставку озброєння, яка проходила на Київщині. Внаслідок удару загинули люди, є руйнування.
Нагадаємо, нещодавно поблизу села Монилівка на Тернопільщині місцеві жителі виявили дві ручні гранати часів Другої світової війни. Фахівці, які прибули на виклик, обстежили прилеглу територію та знайшли цілий арсенал застарілих боєприпасів.