Підтримати проект
Фото: facebook.com
"Відмивання" грошей на ЗСУ: з'явився офіційний коментар Міноборони
22 СІЧНЯ 2023 10:58
Андрій Романюк
Редактор стрічки новин

Міністерство оборони України відреагувало на звинувачення заступниці голови комітету Ради з питань національної безпеки та оборони Мар'яни Безуглої щодо відмивання грошей на продуктах для ЗСУ. Міноборони наполягає на ретельному розслідуванні справи.

Відповідний коментар з'явився на офіційному сайті Міністерства оборони України.

Міноборони наголошує, що пріоритетом його роботи була і залишається організація якісного та безперебійного харчування військовослужбовців, в тому числі – у зоні ведення бойових дій. Для цього Міністерством у встановленому законом порядку здійснюється закупівля відповідних послуг.

"Відомості щодо змісту закупівель послуг харчування, які набули поширення в публічному просторі, розповсюджуються з ознаками навмисних маніпуляцій та вводять в оману", – йдеться у повідомленні.

Також у заяві наголошується, що очільник міністерства Олексій Резніков зацікавлений у повному розслідуванні скандальної справи.

"Міністр оборони Олексій Резніков вчора особисто звернувся до Голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександра Завітневича з проханням невідкладно провести засідання Комітету та заслухати вичерпну інформацію щодо порядку, обставин та результатів закупівлі послуги харчування військовослужбовців на 2023 рік за участі представників НАБУ та ДБР", – йдеться у заяві.

Міноборони запевнило, що готує матеріали до Служби безпеки України "з метою проведення розслідування щодо поширення завідомо неправдивих відомостей, які заподіюють шкоду інтересам оборони в особливий період".

"Нагадуємо, що Міноборони сповідує принцип нульової толерантності до корупції. Щодо епізодів, які набувають суспільного резонансу, незалежно від змісту та характеру подання інформації, проводиться службова перевірка. Стосовно процесу та результатів закупівель послуги харчування так само буде проведено внутрішню перевірку. У випадку виявлення порушень в діяльності посадових осіб Міноборони вони нестимуть відповідальність згідно з законом", — додали у міністерстві.

Також у повідомленні запевняють, що більш детальну інформацію з цього приводу буде оприлюднено за підсумками відповідного засідання Комітету, орієнтовно – у понеділок.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, Міністерство оборони України нібито закладає на продукти для військових захмарні ціни. Верховна Рада викликала керівництво Міноборони, щоб з’ясувати подробиці.

Політика, 22.01.2023 10:58