Фото: Pixabay

Відповідь на союз Росії та КНДР: одна з країн може скасувати заборону на постачання зброї Україні

Південна Корея планує переглянути питання щодо можливості постачання зброї Україні після того, як Північна Корея та Росія підписали пакт про взаємну оборону у випадку війни.

Як повідомляє видання Yonhap News, в офіційній заяві Сеул засудив угоду, яку підписав російський диктатор Володимиром Путіним та лідер КНДР Кім Чен Ин.

Зазначається, що Південна Корея вважає цю угоду порушенням санкції Організації Об'єднаних Націй. Зокрема південнокорейський уряд додав, що таке порушення погіршить відносини Сеула із Москвою.

"Уряд чітко наголошує, що будь-яка співпраця, яка прямо чи опосередковано допомагає Північній Кореї збільшити свою військову міць, є порушенням резолюцій Ради Безпеки ООН і підлягає моніторингу та санкціям з боку міжнародної спільноти", — йдеться у повідомленні.

Видання додає, що Південна Корея одна серед тих країн, які не постачають озброєння в Україну безпосередньо через законодавчі обмеження.

Раніше, а саме 19 червня, очільник міністерства оборони Великої Британії Грант Шаппс повідомляв, що візит Володимира Путіна до Північної Кореї з його химерною поведінкою слід сприймати як попередження. Коаліція авторитарних держав прагне знищити демократичну вісь.

"Нова вісь тиранії працює над тим, щоб підірвати наші свободи. Лише зміцнивши наші збройні сили, ми зможемо їх стримати", — йдеться у повідомленні міністра. 

Лідер КНДР Кім Чен Ин ретельно готувався до прибуття Путіна. Він проїхав з главою Кремля у величезному кортежі вулицями Пхеньяна, будівлі якого були прикрашені великими російськими прапорами та портретами Путіна.

Площа, на яку прибули диктатори, була заповнена тисячами людей, які одягнули ​​футболки з кольорами російського і північнокорейського прапорів. Натовп вишикувався на вулицях та скандував "Ласкаво просимо, Путін", розмахуючи квітами та прапорами Північної Кореї та РФ.

Нагадаємо, що кремлівський диктатор Володимир Путін під час свого візиту до В'єтнаму в четвер, 20 червня, узгодив із президентом країни То Ламом заяву щодо стратегічного партнерства між державами. Також вони підписали понад десять документів, зміст яких не уточнюється.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Світ, 20.06.2024 15:02