1 223 день війни
Особовий склад
1 020 010
Танки
10 980
Артилерія
29 718
Літаки
420
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 190
Крилаті ракети
3 436
Гелікоптери
340
БпЛА
42 796
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Введення миротворців в Україну: в німецькому парламенті виступили з несподіваною ініціативою

Введення миротворців в Україну: в німецькому парламенті виступили з несподіваною ініціативою

Політик із питань безпеки від партії ХДС Родеріх Кізеветтер вважає, що альтернативи розміщенню солдатів Бундесверу в Україні після закінчення війни немає.

Слова політика цитує Schwaebische.de.

Він переконаний, що Німеччина зобов'язана вчасно втягнутися в Україну "з міцно оснащеними військами", а виключити це було б недбалістю. 

"Як найсильніша економічна країна в Європі, Німеччина має бути готова зробити великий внесок у забезпечення миру та архітектуру європейської безпеки", — сказав Кізеветтер, чий виборчий округ розташований в регіоні Остальб навколо Аалена та Ельвангена.

Ядерний захисний щит НАТО має поширюватись і на Україну

Кізеветтер зазначив, що участь Німеччини має відбуватися в рамках ЄС та НАТО, оскільки "ядерний захисний щит також стосується України". 

З іншого боку, голова комітету Європарламенту з оборони Марі-Агнес Штрак-Циммерман (СвДП) ухилилася від участі у німецькій місії в Україні. 

"У майбутніх мирних переговорах ні Росія, ні США не повинні приймати рішення, ґрунтуючись лише на головах Європи", — сказала вона. "ЄС має сам взяти на себе відповідальність. Більше можна буде сказати лише після закінчення бойових дій".

Німці проти солдатів Бундесверу в Україні

Згідно з опитуванням Інституту Югова, більшість німців, а саме 56 відсотків, підтримали б розміщення міжнародних миротворчих сил в Україні у разі припинення вогню. Проте лише 23 відсотки виступають за участь німецьких солдатів, а 33 відсотки не хочуть, щоб вони були залучені.

Нагадаємо, раніше міністр оборони Німеччини Борис Пісторіс заявив, що на офіційному рівні в Німеччині все ще не можуть зрозуміти, який саме вигляд матимуть миротворчі сили на території України. Однак Берлін вважає, що відіграватиме певну роль у забезпеченні майбутньої угоди про припинення вогню.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама