Опитування понад п'яти тисяч працівників у Великій Британії показало, що вибір пози для сну може бути більше, ніж просто питанням комфорту. Це може бути показником кар'єрного потенціалу.
Як повідомляє видання Study Finds, найпопулярнішою позою для сну є "ембріон", яку обрали 29% респондентів, в опитуванні компанії Bed Slats.
Втім, саме ті опитані, які заявили, що сплять у позі "вільного падіння" (лежачи на животі з піднятими руками), частіше належать до категорії високооплачуваних працівників. За словами експерта із мови тіла Інбаал Хонігмана, люди, які віддають перевагу цій позі, зазвичай мають схильність до ризику. Саме це є важливою рисою для досягнення успіху.
"Натомість ті, хто спить у позі ембріона або обіймає подушку, більше зосереджені на безпеці та комфорті, що може бути відображенням більш обережного підходу до життя та кар’єри", — додає він.
Зокрема, це опитування виявило, що люди з високими доходами приділяють сну більше часу. Вони сплять у середньому шість годин та 58 хвилин на добу, що на 22 хвилини більше, ніж ті, хто отримує менші доходи. Також працівники, які мають високу зарплатню, прокидаються о 06:42 ранку, що на 24 хвилини раніше, ніж більша частина опитаних.
"Зв’язок між позою сну та рівнем доходу не є прямим, результати опитування вказують на те, що звички можуть відображати наші підсвідомі установки, які, своєю чергою, впливають на стиль життя та кар’єрний успіх. Можливо, варто звернути увагу не тільки на свій графік роботи, а й на те, як ви спите", — додає видання.
Нагадаємо, раніше італійські науковці встановили, що деякі продукти мають суттєвий вплив на біологічне старіння людського організму. Йдеться про ультраоброблені продукти, вживання яких може підвищувати ризик розвитку серйозних захворювань.
Відповідний матеріал має винятково загальноінформаційний характер, а тому не може бути основою для встановлення діагнозу чи медичних висновків. Інформація у публікаціях на сайті заснована на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Для встановлення діагнозу або отримання медичної консультації, обов’язково зверніться до лікаря.