Єврокомісія передбачила для України 32,5 млн євро на програми секторальної бюджетної підтримки

04 БЕРЕЗНЯ 2018 10:11

У 2018 році Єврокомісія передбачила для України 32,5 млн євро у рамках програм секторальної бюджетної підтримки у сферах регіонального розвитку та державного управління, передає TrueUA.

На сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі зазначається, що відповідне рішення оголошене за підсумками перегляду портфелю проектів ЄС за участі Максима Нефьодова, Першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України та Хюґа Мінґареллі, Голови Представництва ЄС в Україні.

«Ми вдячні за допомогу, яка надається ЄС для підтримки України. Але зараз треба нагально вирішити кілька питань. Передусім, впровадити електронну реєстрацію та моніторинг проектів міжнародної допомоги, регулярне інформування Мінекономрозвитку з боку Єврокомісії про моніторинг поточної реалізації проектів та щодо проведення нових конкурсів про відбір проектів ЄС, які оголошує Єврокомісія у Брюсселі», - зазначив Максим Нефьодов.

Представники ЄС позитивно відзначили прогрес України у втіленні проектів міжнародної технічної допомоги щодо  імплементації Угоди про асоціацію, реформи державного управління, децентралізації, інфраструктури, сільського господарства.

Водночас, значні проблеми виникли щодо програми підтримки реалізації Енергетичної стратегії України, однак через важливість реформи цього сектору Єврокомісія  вирішила продовжити підтримку цієї програми.

За підсумками проведення діалогу щодо подальшої підтримки ЄС учасники продовжать роботу у пріоритетних напрямках допомоги з портфелю проектів на 2018-2020 роки.

Економіка, 04.03.2018 10:11