Підтримати проект
Юнкер про нові санкції США: ЄС готовий захищати свої економічні інтереси
03 СЕРПНЯ 2017 11:02

Якщо нові санкції США проти Росії зачіпатимуть європейські компанії, ЄС може вдатися до кроків у відповідь щодо США, заявив голова Єврокомісії Жан-Клод ЮНКЕР. Про це повідомляє TrueUA з посиланням на DW.COM   

Брюссель може піти на зустрічні кроки проти Сполучених Штатів, якщо схвалені президентом США Дональдом ТРАМПОМ санкції проти РФ зачіпатимуть економічні інтереси ЄС.   

Про це заявив у середу, 2 серпня, голова Європейської Комісії Жан-Клод ЮНКЕР, передає інформагенція REUTERS, що посилається на прес-службу керівника Єврокомісії.  

За словами Юнкера, такі контрзаходи можливі, якщо від запроваджених Вашингтоном санкцій проти Москви постраждають європейські компанії, задіяні в спільних енергетичних проектах із Росією.   

«Ми готові: ми мусимо захищати наші економічні інтереси перед Сполученими Штатами, і ми робитимемо це», - сказав керівник Єврокомісії, цитує агенція. При цьому він зазначив, що Вашингтон взяв до уваги деякі занепокоєння ЄС з приводу нових санкцій.   

Раніше Юнкер заявляв в інтерв'ю німецьким ЗМІ, що вкрай важливо координувати спільні дії зі США щодо санкцій проти Росії. У Брюсселі також казали, що не виключають заподіяння захисних механізмів, передбачених Світовою організацією торгівлі (СОТ) в разі шкоди Європі від односторонніх санкцій США проти РФ.

 

Події, 03.08.2017 11:02