1 241 день війни
Особовий склад
1 039 830
Танки
11 032
Артилерія
30 485
Літаки
421
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 197
Крилаті ракети
3 491
Гелікоптери
340
БпЛА
46 549
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Застосували перцевий балончик та пошкодили авто: у Кременчуці семеро людей напали на військових ТЦК
Фото: TrueUA

Застосували перцевий балончик та пошкодили авто: у Кременчуці семеро людей напали на військових ТЦК

У неділю, 25 травня,  у Кременчуці під час заходів оповіщення на двох військовослужбовців районного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки здійснили напад. Двох нападників затримали.

Про це повідомив Полтавський обласний ТЦК та СП. Зазначається, що на двох військових ТЦК напали одразу семеро людей, які застосували перцевий балончик, травматичний пістолет та пошкодили автомобіль групи оповіщення.

Як зауважили у військкоматі, протягом доби двох нападників ідентифікували і затримали. Наразі тривають слідчі дії та розшукується решта учасників інциденту.

"До правоохоронних органів направлено відповідні звернення  стосовно порушення щодо нападників кримінальних проваджень за статтями 114-1 і 121 Кримінального кодексу України. Чи діяли зловмисники на замовлення російських спецслужб, встановить слідство", — додали у ТЦК.

Нагадаємо, 21 травня в Новому Роздолі Львівської області під час оповіщення військовозобов’язаних громадян група чоловіків напала на працівника територіального центру комплектування та жорсткого побила його.

Також в Харкові працівник ТЦК вдарив чоловіка у живіт під час перевірки документів. Йому оголошено підозру.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама