
Головний тренер національної збірної України Сергій Ребров оприлюднив офіційну заявку на вирішальний матч кваліфікації до Чемпіонату світу-2026 проти Ісландії.
Про це йдеться у Telegram-каналі Української асоціації футболу. Поєдинок відбудеться сьогодні, 16 листопада, о 19:00.
Склад збірної України:
З футболістів, які перебувають у таборі збірної, до остаточної заявки на гру не потрапив півзахисник донецького "Шахтаря" Олег Очеретько.
За даними букмекерів, фаворитом є українська команда, а коефіцієнт на перемогу "синьо-жовтих" сягає 1,72. Водночас шанси на перемогу ісландців оцінені коефіцієнтом 5,40. Так, у відсотковому значенні, підопічні Реброва мають 56% на перемогу. Те, що гра завершиться нічиєю, — 26%, а найменш ймовірним результатом є перемога ісландців, яку оцінили у 18% ймовірності.
Головним арбітром призначено Ентоні Тейлора, а на лініях йому допомагатимуть Гарі Бесвік та Адам Нанн. Четвертим арбітром буде Сем Баррот, а за роботу системи відеоповторів VAR відповідатимуть Стюарт Аттуелл та Даррен Інгленд.
Зауважимо, що цей матч має вирішальний характер, оскільки обидві збірні мають однакову кількість очок — по сім залікових балів. Проте завдяки перемозі над Ісландією у гостьовому матчі, "синьо-жовтих" влаштує навіть нічия, тоді як острівна команда зобов'язана перемагати для того, щоб посісти друге місце. Згідно з правилами кваліфікації до ЧС-2026, лише перше місце у групі здобуває прямі квитки на Мундіаль, а другі місця розіграють це право у матчах плей-офф.
Нагадаємо, раніше головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам поділився думками щодо перемоги над національною командою України (4:0). Фахівець заявив, що його команди були труднощі у грі проти "синьо-жовтих".