Збірна Італії розгромно програла Швейцарії та вилетіла з Євро-2024

У суботу, 29 червня, збірна Швейцарії перемогла Італію та стала першим чвертьфіналістом Євро-2024.

Про це повідомляє "Суспільне спорт".

Зазначається, що перший гол швейцарці забили на 37-й хвилині матчу, відкривши рахунок поєдинку. Другий гол збірна Швейцарії забила у ворота італійців вже після перерви, на 46-й хвилині гри.

Водночас збірна Італії не забила жодного м'яча у ворота противника. Відтак, матч завершився із рахунком 2:0 на користь Швейцарії.

Через сьогоднішню поразку збірна Італії вибуває із Євро-2024 і не зможе захистити звання чинного чемпіона Європи.

У чвертьфіналі Євро-2024 швейцарці зіграють з тріумфатором поєдинку 1/8 фіналу між збірними Англії та Словаччини, який заплановано на неділю, 30 червня.

Євро-2024
1/8 фіналу

Швейцарія — Італія 2:0

Збірна Швейцарії: Зоммер, Шер, Аканджі, Родрігес, Ебішер (Штеффен 90+1), Фройлер, Джака, Рідер (Стергіу 71), Варгас (Цубер 71), Емболо (Дуа 77), Ндоє (Сьєрро 77).

Збірна Італії: Доннарумма, Ді Лоренцо, Манчіні, Бастоні, Дарміан (Камб'ясо 75), Барелла (Ретегі 64), Фаджолі (Фраттезі 86), Крістанте (Пеллегріні 75), К'єза, Скамакка, Ель-Шаараві (Дзакканьї 46).

Попередження: Барелла 35, Ель-Шаараві 45, Манчіні 57.

Нагадаємо, що на стадіоні в німецькому Штутгарті, де проходив матч Україна — Бельгія, вболівальники розгорнули банер із зображенням полеглого військового Назарія "Грінки" Гринцевича.

Спорт, 29.06.2024 21:55