Скріншот з відео

Зеленський назвав лідерам африканських країн головну умову для переговорів з Росією

Переговори з Росією можливі тільки після повного виведення військ країни-агресорки з окупованих територій України. Усі нації світу заслуговують на те, щоб жити вільно, без навʼязування чужої волі військовим чи політичним шляхом.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський за підсумками зустрічі із африканською делегацією.

До Києва 16 червня приїхали президент Союзу Коморських островів Азалі Ассумані, президент Південно-Африканської Республіки Сиріл Рамафоса, президент Республіки Сенегал Макі Салл, президент Республіки Замбія Хакаінде Хічілема, прем’єр-міністр Арабської Республіки Єгипет Мустафа Мадбулі та спеціальні представники президентів Республіки Конго Флоран Нтсіба та Республіки Уганда Рухакана Ругунда.

На зустрічі президент України зауважив, що ніхто не може вважати свої кордони захищеними та безпеку людей гарантованою, поки Росія намагається зробити агресію та крадіжку чужих земель глобальною нормою.

"Очевидно, що припинення російського терору й виведення всіх їхніх з території України — це те, що здатне зупинити цю війну. Україні та світу не потрібні ні заморожені конфлікти, ані тліючі війни. Мир потрібен. Саме про шлях досягнення справжнього та справедливого миру, без жодного російського шантажу й обману, ми говорили сьогодні з делегацією глав держав і високих представників країн Африки", — сказав Зеленський.

Нагадаємо, лідери африканських країн, які перебувають із візитом в Україні, під час ракетної атаки на Київ тимчасово ховалися в бомбосховищі в одному з готелів.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими
Політика, 16.06.2023 19:59