Зоря вирвала неймовірну нічию в матчі проти Динамо

02 ЖОВТНЯ 2017 15:14

Як повідомляє TrueUA з посиланням на Football 24, у 11 турі УПЛ Зорі вдався неймовірний камбек проти Динамо – 4:4. Після першого тайму господарі програвали – 0:3!

Після сенсаційного успіху в Більбао Зоря в Запоріжжі грала проти Динамо. Вже після першого тайму, здавалося, матч можна було закінчувати, адже кияни вигравали – 3:0.

Спочатку Мбокані замкнув простріл Кендзьори. Далі забивали Буяльський та Мораєс. Єдиний стовідсотковий момент Зоря змарнувала на 38 хвилині. Незрозуміло як, але Артем Громов з кількох метрів пробив вище воріт.

На 55 хвилині Віда, виправляючи помилку Хачеріді, в штрафному майданчику порушив правила проти Караваєва.

Харатін з «позначки» не схибив. На 75 хвилині Іурі зробив перевагу Динамо всього в один гол. За десять хвилин до фінального свистка Циганков «привіз» штрафний, і Сілас точно пробив у кут – 3:3!

Гол Гармаша, здавалося, подарував гостям перемогу. На 88 хвилині Опанасенко сповна використав довгу передачу з глибини – 4:4!

Фантастика!

Кияни після 11 турів мають 25 очок.

В 12 турі на Динамо чекає Чорноморець

Чемпіонат України, 11 тур, Зоря – Динамо – 4:4

Голи: Харатін, 56, пен., Іурі, 75, Сілас, 80, Опанасенко, 88 – Мбокані, 14, Буяльський, 33, Мораєс, 45+1, Гармаш, 82

Спорт, 02.10.2017 15:14